Ako nakupovať

Nákup e-knihy bude trvať len pár minút. Ak to chcete urobiť, musíte sa zaregistrovať, uskutočniť platbu prostredníctvom zabezpečeného bankového terminálu a získať odkaz na stiahnutie vašej e-knihy.

- Ako môžem zaplatiť za nákup?

- Za nákup môžete platiť kreditnou alebo debetnou kartou MasterCard, Visa, American Express. Platba sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného bankového terminálu, preto je absolútne bezpečná.

- Ako sú moje osobné údaje chránené?

- Bezpečnosť vašich údajov je pre nás jednou z najdôležitejších priorít. Nemáme prístup k údajom o vašej bankovej karte (pozrite „Je bezpečné nakupovať knihy na vašej webovej stránke?“). Zároveň od vás požadujeme informácie, ktoré potrebujeme na poskytovanie služieb v súlade so všetkými normami a právnymi predpismi Slovenskej republiky a Európskej únie. Pri registrácii Vás žiadame, aby ste uviedli: 1) meno a priezvisko; 2) e-mailovú adresu; 3) telefónne číslo; 4) korešpondenčnú adresu. Tieto informácie sú potrebné na uzavretie užívateľskej zmluvy (pozrite „Obhodné podmienky“) a fakturáciu. Tieto údaje sú tiež potrebné na vytvorenie DRM (čo to je - pozrite „Ako chránite svoje e-knihy?“). Vaše údaje používame aj na zaistenie bezpečnosti poskytovaných služieb, pri odpovediach na pripomienky, ktoré nám boli vznesené v priebehu konania pred štátnymi a inými orgánmi, ktoré kontrolujú našu činnosť.


Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára.Meno *

E-mail *

Správa *