- Naše vydavateľstvo publikuje vedeckú literatúru z oblasti humanitných vied v elektronických formátoch. Naši autori sú CSc., PhD. a doktori vied z popredných svetových univerzít.

- Vydávame knihy v dvoch hlavných formátoch - PDF a ePub. PDF je vhodný na čítanie na počítačoch a laptopoch, zatiaľ čo ePub je určený pre „čítačky“ elektronických kníh. Pri nákupe si môžete vybrať, ktorý z formátov vám najviac vyhovuje. Formát knihy nemá vplyv na cenu.

- Preložené z angličtiny, „wishlist“ - je „zoznam želaní“. Táto funkcia vám umožňuje označiť knihy, ktoré vás zaujali a ktoré by ste si chceli v budúcnosti kúpiť. Ak ste odoslali knihu zo sekcie "už čoskoro" do wishlistu, budeme Vás informovať o štarte jej predaja.

- Proces nákupu elektronickej knihy na našej webovej stránke je absolútne bezpečný. Všetky transakcie prechádzajú cez šifrovaný platobný bankový terminál. Nemáme prístup k vášmu účtu a údajom o kreditnej karte.

- Za nákup môžete platiť kreditnou alebo debetnou kartou MasterCard, Visa, American Express. Platba sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného bankového terminálu, preto je absolútne bezpečná.

- Bezpečnosť vašich údajov je pre nás jednou z najdôležitejších priorít. Nemáme prístup k údajom o vašej bankovej karte (pozrite „“). Zároveň od vás požadujeme informácie, ktoré potrebujeme na poskytovanie služieb v súlade so všetkými normami a právnymi predpismi Slovenskej republiky a Európskej únie. Pri registrácii Vás žiadame, aby ste uviedli: 1) meno a priezvisko; 2) e-mailovú adresu; 3) telefónne číslo; 4) korešpondenčnú adresu. Tieto informácie sú potrebné na uzavretie užívateľskej zmluvy (pozrite „Obhodné podmienky“) a fakturáciu. Tieto údaje sú tiež potrebné na vytvorenie DRM (čo to je - pozrite „“). Vaše údaje používame aj na zaistenie bezpečnosti poskytovaných služieb, pri odpovediach na pripomienky, ktoré nám boli vznesené v priebehu konania pred štátnymi a inými orgánmi, ktoré kontrolujú našu činnosť.

- Na ochranu našich elektronických kníh používame technológiu DRM (Digital Rights Management), najmä skryté a viditeľné vodoznaky. Každá elektronická kniha stiahnutá od nás je maximálne osobitá. Za týmto účelom sa niektoré vaše osobné údaje, ktoré nám odovzdáte počas registrácie, môžu použiť na automatické generovanie skrytých alebo viditeľných vodoznakov, ako aj prístupový kód k súborom.

- Naše vydavateľstvo vydáva vedeckú literatúru z oblasti humanitných vied v elektronických formátoch. Naši autori sú CSc., PhD. a doktori vied z popredných svetových univerzít. Tešíme sa na spoluprácu s vami. Viac informácií o všetkých možnostiach spolupráce nájdete v našej sekcii „Autorom“.


Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára.Meno *

E-mail *

Správa *